Ogłoszenia 10.10.2021

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła można nabyć kremówki „papieskie” pakowane higienicznie w pudełkach po 2 sztuki.
  2. Zbierane są też ofiary do puszki na stypendialne Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W dzisiejszą niedzielę w Watykanie uroczyście zostaje otwarty synod zwołany przez papieża Franciszka. Delegatem Kościoła w Europie jest ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki. Inauguracja Synodu w naszej Archidiecezji nastąpi w przyszłą niedzielę podczas uroczystej Mszy św. w katedrze o godz. 15:00.
  4. W miesiącu październiku odprawiamy nabożeństwa różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 9:00, a dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:00.
  5. W środę 13 października przypada kolejny Dzień Fatimski. O godz. 18:30 odprawimy nabożeństwo z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej połączone z odmówieniem różańca w ogrodzie przy probostwie. W związku z tym w środę wyjątkowo nie będzie różańca o godz. 17:30.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00 do 18:00.
  7. Duszpasterstwo „Servus Domini” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek 12 października o godz. 20:00. Motywem przewodnim modlitwy będzie morze.
  8. Grupa wtorkowa kandydatów do sakramentu bierzmowania ma spotkanie o godz. 19:00 w dużej sali.
  9. W przyszłą niedzielę po południu w naszej parafii odbędzie się rejonowy dzień wspólnoty Domowego Kościoła.
  10. W tym tygodniu przypadnie: we wtorek święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu, w środę bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej (43 rocznica wyboru Ojca świętego Jana Pawła II).