Ogłoszenia 17.10.2021

  1. W przyszłą niedzielę z okazji rozpoczęcia Tygodnia Misyjnego składka w kościele będzie przeznaczona na potrzeby misji katolickich w świecie.
  2. Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży będzie we wtorek o godz. 19:00 w domu parafialnym. Zapraszamy młodych po bierzmowaniu!
  3. W sobotę w katedrze czterech naszych ministrantów zostanie pobłogosławionych do funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym. Michałowi, Szymonowi, Wiktorowi i Igorowi życzymy gorliwości, a ich rodzicom gratulujemy. Wszyscy ministranci naszej parafii wezmą udział w tej uroczystości. Zbiórka na wspólne wyjście będzie w sobotę o godz. 13:00 przy kościele.
  4. W miesiącu październiku odprawiamy nabożeństwa różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 9:00 a dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:00.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Na stelażu przy wejściu wyłożyliśmy kartki do wypisania tegorocznych wymienianek. Kartki z wymienionymi zmarłymi i z ofiarą wymieniankową prosimy składać do opisanej skarbony przy głównym wejściu. Z wymienionych zmarłych będziemy modlić się na różańcu w dni powszednie listopada o godz. 17:30.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć u ministranta kalendarzyk kieszonkowy na rok 2022 w cenie 7 zł wydany przez Dom Medialny Św. Wojciecha, zawierający m.in. praktyczne informacje o parafiach naszej Archidiecezji.
  7. W tym tygodniu przypadnie: w poniedziałek świętego Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, w środę św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II.
  8. W minionym tygodniu zmarli: śp Jan Scholz z ul. Górczyńskiej, śp Gabriela Roztropińska z ul. Palacza i śp Jadwiga Kempa z ul. Górczyńskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!