Ogłoszenia 21.11.2021

  1. Za tydzień przypadnie I niedziela Adwentu.
  2. Dziś przy wyjściu z kościoła można już zaopatrywać się w opłatki wigilijne. Opłatki są poświęcone w naszym kościele.
  3. W przyszłą niedzielę PZ „Caritas” rozpocznie rozprowadzanie małych i dużych świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Będą też wyłożone tradycyjne „Tytki charytatywne” do wypełnienia darami dla ubogich.
  4. We wtorek 30 listopada przypada 18. rocznica utworzenia naszej parafii. Z te okazji zespół dziecięco-młodzieżowy zaprasza na dziękczynne wielbienie śpiewem i muzyką, które się odbędzie w najbliższą niedzielę o 16:30 w kościele. Dzień wcześniej w sobotę odbędzie się urodzinowa sztafeta wzdłuż granic naszej parafii.
  5. W czwartek o godz. 18:00 będziemy modlić się za naszych bliskich pracujących i uczących się za granicą.
  6. Fundacja TOTA TUA działając wspólnie z Archidiecezjalnym Duszpasterstwem Małżeństw i Rodzin zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach pt. RODZINA 33, których celem jest odnowienie lub pogłębienie duchowości małżonków i rodzin. Rekolekcje można odbyć indywidualnie, nie wychodząc z domu, korzystając z treści podawanych na odpowiedniej stronie internetowej. Są one zaadresowane do małżonków, ale także zostały przygotowane materiały dla dzieci, tak aby ten czas był przeżywany przez wszystkich członków Rodziny. Bliższe szczegóły na afiszu w gablocie i w naszej cotygodniowej broszurce wyłożonej na stelażu.
  7. „Caritas” prowadzi zbiórkę na ubogich emigrantów. Ofiary na ten cel można składać do skarbony „Caritasu” wewnątrz kościoła.
  8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00 do 18:00.
  9. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Cecylii – patronki muzyki liturgicznej, a w środę św. męczenników koreańskich.
  10. W minionym tygodniu zmarły: Janina Golińska z ul. Arciszewskiego (przeżyła 101 lat) i śp Kazimiera Piotrowska z ul. Górczyńskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!