Ogłoszenia 24.20.2021

  1. Dzisiaj z okazji rozpoczęcia Tygodnia Misyjnego składka w kościele jest przeznaczona na potrzeby misji katolickich w świecie.
  2. W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się za naszych bliskich pracujących za granicą.
  3. W piątek 29 października przypada 5 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy do udziału w uroczystszej Mszy św. o godz. 18:00, podczas której zapalimy dodatkowe świece – tzw zacheuszki – umieszczone na ścianach w miejscu nałożenia olejów konsekracyjnych przez księdza biskupa. W piątek przypada również święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W tym tygodniu odprawimy ostatnie nabożeństwa różańcowe: dla wszystkich codziennie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 9:00, a dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 17:00. W piątek nie będzie różańca dla dzieci. Zamiast tego zapraszamy je na godz. 19:00 na zabawy ze świętymi z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych.
  5. Na stelażu przy wejściu wyłożyliśmy kartki do wypisania tegorocznych wymienianek. Kartki z wymienionymi zmarłymi i z ofiarą wymieniankową prosimy składać do opisanej skarbony przy głównym wejściu. Za wymienionych zmarłych będziemy modlić się na różańcu w dni powszednie listopada o godz. 17:30.
  6. Informacja dotycząca przygotowań do I Komunii świętej: zawiadamiamy, że zebranie rodziców dzieci z klas III zaplanowane na 13 listopada zostaje na prośbę rodziców przełożone na sobotę 20 listopada. Godzina bez zmian: 19:00.
  7. W dzisiejszym „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in. o rozpoczętym synodzie 2021/2032 oraz o spotkaniu drugiej grupy biskupów polskich z papieżem Franciszkiem w ramach wizyty „ad limina apostolorum”.
  8. Dzisiejszy numer „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci na listopad jest bezpłatny. Można pobrać ze stelaża.
  9. W minionym tygodniu zmarła śp Teresa Muller z ul. Głogowskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!