Ogłoszenia 26.09.2021

  1. We wtorek 28 września z okazji rocznicy beatyfikacji księdza Sopoćko będzie odmówiona koronka do Miłosierdzia Bożego. Początek o godz. 14:00 przy krzyżu misyjnym na zewnątrz kościoła.
  2. Rodziców kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19:00 w kościele. Kandydaci zawsze po niedzielnej Mszy św. odbierają w zakrystii „Ziarno”.
  3. Zbiórki ministrantów odbywają się w środę:

– dla kandydatów i ministrantów młodszych o 17:00,

– dla ministrantów starszych o 18:45.

  1. W czwartek podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za naszych bliskich pracujących lub uczących się za granicą. Kartki z ich imionami prosimy składać do skarbony po chórem.
  2. W piątek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Pierwsze nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w piątek o godz. 17:00. Nabożeństwa różańcowe dla wszystkich będą w dni powszednie o godz. 17:30. W niedzielę modlitwę różańcową poprowadzą członkowie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 9:00.
  3. 1 października przypadnie I piątek miesiąca. Ks. proboszcz odwiedzi chorych o zwykłej porze. Od godz. 16:00 do 18:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z okazją do spowiedzi świętej.
  4. 2 października w I sobotę miesiąca o godz. 8:30 zapraszamy na Różaniec Fatimski.
  5. W przyszłą niedzielę Mszę św. o godz. 9:30 ofiarujemy za członków Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w dużej sali nam probostwie.
  6. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 11:00 poświęcimy różańce dzieciom pierwszokomunijnym.
  • W tym tygodniu kalendarz liturgiczny będzie bardzo bogaty: w poniedziałek wspomnienie św. Wicentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę św. Aniołów Stróżów.